iPhone 11 Pro max.Privaatsuskaitseklaas.

14.90

Grizz SecretGlass on innovaatiline privaatsusklaas, mis on loodud selleks, et kaitsta teie seadme ekraani kõrvaliste pilkude eest. Kas olete kunagi tundnud, et keegi vaatab teie ekraanile üle õla? Grizz SecretGlass on teie lahendus. Peamised omadused:
  1. Privaatsuskaitse: SecretGlass takistab inimestel teie ekraani kõrvalt vaatamist, suurendades seeläbi teie privaatsust ja andmete turvalisust.
  2. Kõrgtehnoloogiline materjal: Klaas on valmistatud klaasi ja kile kombinatsioonist koos keraamilise kihiga, mis tugevdab ekraani 6 korda rohkem kui tavaline kile või kõvastatud klaas.
  3. Kaitse kukkumiste eest: Grizz SecretGlass tugevdab ekraani 600% kukkumiste ajal ja kaitseb kriimustuste eest.
  4. Kvaliteetne vaade: SecretGlass ei tumenda ekraani ega loo piksleid. Kuvatavate värvide kvaliteet jääb muutmata.
  5. Täiuslik sobivus: Laserlõiketehnoloogia abil on Grizz SecretGlass täiuslikult lõigatud teie seadme ekraani jaoks. See sobib ideaalselt ekraani lameda osaga ja on teie seadmel peaaegu nähtamatu.
Grizz SecretGlass on ideaalne valik neile, kes soovivad oma seadme ekraani kaitsta ja samal ajal suurendada oma privaatsust. See mitte ainult ei kaitse teie ekraani, vaid tagab ka selge ja terava vaate. Investeerige parimasse privaatsusklaasi ja olge kindel, et teie andmed on kaitstud.

Availability: 1 laos

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE

PARIM HIND EESTIS

Tootekood: 5904063596324 Kategooria:
Ostukorv0
Ostukorvis pole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0
Scroll to Top
Scroll to Top